:: Aktualności
:: Historia Szkoły
:: Nasza Okolica
:: Uczniowie
:: Samorząd Szkolny
:: Nauczyciele
:: Absolwenci
:: Biblioteka
:: Sukcesy
:: Teatrzyk Dudzięta
:: Sport
:: Galeria
:: Plan Lekcji
:: Podręczniki Szkolne
:: Kalendarz Roku Szkolnego
:: Wzory Druków
:: Archiwum
:: Linki
:: Kontakt

Uczniowie PSP w Ciechlinie

Rok szkolny 2016/2017



Klasa I - wychowawca Monika Łętowska
Bielacki Jan, Chądzyńska Weronika, Kołacz Emilia, Pawlak Grzegorz, Przybylski Eryk, Rębalski Patryk, Stawicka Maja, Szady Martyna, Szymański Łukasz, Śmigowska Alicja, Tomaszewski Mikołaj, Wojtczak Agata, Wojtczak Amelia, Wojtczak Oskar




Klasa II - wychowawca – Małgorzata Salamon
Adamiec Bartłomiej, Dębkowska Paulina, Dolina Aleksandra, Grzeszczyk Blanka, Jankowski Michał, Kępień Jakub, Kołacz Klaudia, Krzyżanowski Szymon, Łukasiak Alicja, Maliszewski Szymon, Pieczątkowska Karolina, Starosta Maja, Toporowski Filip, Wacyk Agnieszka, Wierzbicka Julia




Klasa III - wychowawca Teresa Wojtczak
Bielecka Natalia, Gwiazda Weronika, Janota Wiktoria, Kamiński Dominik, Krasowska Aleksandra, Płużyński Mateusz, Rudnicka Zuzanna, Skarzyńska Joanna, Skarzyńska Wiktoria, Szparaga Franciszek, Śmigowska Karolina, Wojtczak Liliana, Wojtczak Michał




Klasa IV - wychowawca Irmina Truszkiewicz
Jabłoński Sylwester, Kołacz Kacper, Wąsiewicz Błażej, Wierzbicka Karolina, Wojtczaka Aleksandra, Wojtczak Mikołaj, Wójcik Adrianna




Klasa V - wychowawca – Andrzej Bień
Bator Dawid, Chądzyński Bartłomiej, Dolina Jakub, Gaik Kamil, Grzeszczyk Julia, Jankowska Weronika, Krasowska Natalia, Skarzyńska Joanna, Witecki Bartłomiej,  Wójcik Gabriela




Klasa VI - wychowawca – Aleksandra Chyziak
Burchacki Damian, Gwiazda Patryk, Jankowski Dominik, Kaczmarek Jakub, Kamiński Kamil, Kępień Natalia, Krasowska Karolina, Matyjas Aleksandra, Pieczątkowska Wiktoria, Starosta Kacper, Wierzbicka Alicja,  Zgórzak Karolina




Oddział Zerowy- wychowawca – Henryka Opałka
Bielacki Jan, Boroń Wojciech, Chądzyński Ksawery, Kozłowska Julia, Orzeszek Aleksandra, Wicińska Wiktoria, Woźniakowska Edyta





Oddział Pięcio i Czterolatków - wychowawca – Wioleta Wacyk
Dębkowska Julia, Skarzyński Marcel, Szaszka Krystian, Wąsiewicz Amelia, Wojtczak Kacper, Chądzyńska Angelika, Grotowska Wiktoria, Kielan Ewa, Mikowski Bartosz, Muczyńska Iwa, Opałka Julia, Pater Martyna, Pawlak Michał, Piekarek Julia, Płużyński Franciszek, Toporowski Igor, Woźniakowski Kacper




Oddział Trzylaktów - wychowawca – Monika Wierzbicka
Bajkowska Maria, Bajkowski Antoni, Chyła Igor, Czarnecki Adam, Jabłońska Wiktoria, Jankowski Filip, Wojtczak Maria, Krasowski Jerzy, Krzemiński Grzegorz, Janota Izabela, Kowalski Marcel, Kaczmarczyk Jan, Pawlak Zofia, Skarzyński Cezary, Stankiewicz Antoni, Bator Kamil



powrót...
compmar@kki.net.pl